Rabbit in the Hat slot vurdering

Tror du på magi? Det gjør du kanskje etter kun noen få spinn på denne morsomme spilleautomaten fra Microgaming med sine fire svært spesielle bonusfunksjoner. Alle handlingene utfolder seg på et fargerikt ... Les hele vurderingen

Spill Rabbit in the Hat gratis nå!

bokmerke for senere

Demo ikke tilgjengelig. Bruk tilbudet nedenfor for å spille for ekte penger nå!

100% velkomstbonus opptil 1,000 kr + 200 free spins

18+. Villkår gjelder

DELE KJÆRLIGHETEN

Anmeldt av Christian Roupé

Informasjon om spilleautomater

Informasjon om spilleautomater

RTP: 96.61% Maksimal gevinst: 900000 Bonusfunksjon: Microgaming
Malta Gaming Authority
eCogra
Quinel
iTechLabs
GLI

Møt våre spille testere

Rabbit in the Hat Vurdering

Tror du på magi? Det gjør du kanskje etter kun noen få spinn på denne morsomme spilleautomaten fra Microgaming med sine fire svært spesielle bonusfunksjoner. Alle handlingene utfolder seg på et fargerikt spillbord med den magiske mannen som holder tilsyn med hjelp av hans glamorøse assistent - og nei, topprisen på 450.000 mynter er ikke en illusjon.

Møt vår spilltester

Christian Roupé

Christian Roupé

Christian har jobbet for mange av de største nettcasinoene på det norske markedet og har en god idé om hvilke krav som stilles av norske casinospillere. Han elsker å oppdage nye spilleautomater med unike funksjoner og temaer. Når han tester og evaluerer en ny spilleautomat, er han veldig kritisk. Men, den som venter på en bra spilleautomat, venter ikke forgjeves.

Om automatspillet Rabbit in the Hat

Nettautomaten The Rabbit in the Hat har ni betalingslinjer over sine fem hjul, og mye action og mange belønninger har blitt stappet inn. Spillets symboler er alle ting vi forbinder med de som driver med magi. Der er den låste boksen, som vi kan forvente en Houdini-esque handling av erkjennelse fra, det spinnende målet som vår magiske mann kan kaste en kniv eller to på assistenten hans på (ikke prøv dette hjemme, folkens), en boks som antagelig inneholder triksene i handelen og til slutt en kanin. De seks spillekortikonene, og belønningene - basert på en innsats på 2,25 per spinn - er som følger:

Symbol3x utbetaling4x utbetaling5x utbetaling
9 & 101.255.0025.00
J & Q2.506.2537.50
K & A3.757.5050.00
Låst boks6.2512.50125.00
Knivmål7.5025.00150.00
Mystery Safe8.7537.50175.00
Kanin10.0050.00200.00

Rabbit in the Hat funksjoner og symboler

Rabbit in the Hat automaten er annerledes ved at den har fire "magiske hatter", og hver av dem er ansvarlig for å utløse tittelens største og beste pengepremier. Det finnes ingen scattersymbol, mens wild-symbolet - som ser ut som en vanlig topphatt for å unngå forvirring - skaper bare vinnerkombinasjoner når det erstatter spillets grunnikoner. Men angående de magiske hatterne... Hver har sin egen karakteristikk og vises først og fremst på hjul fem, før man hopper et hjul til venstre med hvert spinn. For å få fatt i deres tilknyttede bounty må du avsløre en wild før hatten forsvinner av skjermen. Disse belønningene er:

  • Wild hjul: opptil tre hjul vil ha utvidet wilds - perfekt for å samle noen fantastiske priser.
  • Cash: ganske enkelt, Cash Magic Hat belønner spillere med en tilfeldig pengepremie umiddelbart.
  • Gratisspinn: her blir ti gratisspinn utdelt og spilt med et nytt sett med regler (mer på det nedenfor).
  • ?: mysterieprisen. Land denne hatten og du vil bli tildelt en av de tre bonusene som er skissert ovenfor.

Gratisspinnene er hvor magien egentlig skjer i Rabbit in the Hat spilleautomaten. Hver tur begynner med en lue som ligger over hjulene dine, og hver gang du lander Gratisspinn magic-hatten, vil ytterligere ti freebies bli lagt til ditt tildelte antall svinger. Du kan samle opp til 50 til enhver tid. Den virkelige skjønnheten i gratisspinn runden? Det må være toppprisen tilgjengelig: et knelvende 450.000! Med gratisspinn, tilfeldige pengepremier og mysteriumbonuser har magikerne på Microgaming virkelig trukket en kanin ut av hatten med dette online-sporet.

Spilleautomater Funksjoner

  • Scatters

  • Wild symbol

  • Free spins

  • Ekspanderende wilds

  • Retrigger

Casino leverandørBonustilbudVurdering
Frank & Fred Casino
1

100% velkomstonus opptil 10,000 kr + 300 extra spins

18+. Villkår gjelder

Kun 18+. Brukervilkår gjelder. Trykk Spill Nå for mer informasjon
arrow-rightgames-plushamburger-menuhomeAsset 1newsletterplay-buttonreview-featuresite-typestartag-exittickwhite-menu-star