Rabbit in the Hat slot vurdering

Microgaming
  • Microgaming

Intro

Tror du på magi? Det gjør du kanskje etter kun noen få spinn på denne morsomme spilleautomaten fra Microgaming med sine fire svært spesielle bonusfunksjoner. Alle handlingene utfolder seg på et fargerikt spillbord med den magiske mannen som holder tilsyn med hjelp av hans glamorøse assistent - og nei, topprisen på 450.000 mynter er ikke en illusjon.

Rabbit in the Hat Skjermbilde 1
Rabbit in the Hat Skjermbilde 2
Rabbit in the Hat Skjermbilde 3
Rabbit in the Hat Skjermbilde 4

Rabbit in the Hat høydepunkt

  • Minimum innsats: 0.09
  • Maksimum innsats: 18
  • Gevinstlinjer: 9
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.01
  • Max innsats per linje: 2
NorskeAutomater sikkerhetsgaranti

Brukere kan være trygge på at NorskeAutomater vil kun vise frem og anbefale nettcasinoer av høyeste kvalitet. Vi har helt klart lært en ting eller to etter over et tiår i bransjen for pengespill på nettet, og vi tar med oss denne erfaringen om hvordan spillindustrien fungerer når vi skriver våre vurderinger.

Kun 18+. Brukervilkår gjelder. Trykk Spill Nå for mer informasjon
Casumo Casino
3

100% innskuddsbonus opp til €2,000 og 20 gratisspinn

18+ | Kun nye spillere | Velkomstbonusen består av 20 gratisspinn i Book of Dead ved registrering og 100% opptil €2000 på ditt første innskudd. Bonuser må omsettes 30 ganger | Min. innskudd €10 | Regler og vilkår gjelder | Spill ansvarsfullt | Hjelpelinjen.no

Om automatspillet Rabbit in the Hat

Nettautomaten The Rabbit in the Hat har ni betalingslinjer over sine fem hjul, og mye action og mange belønninger har blitt stappet inn. Spillets symboler er alle ting vi forbinder med de som driver med magi. Der er den låste boksen, som vi kan forvente en Houdini-esque handling av erkjennelse fra, det spinnende målet som vår magiske mann kan kaste en kniv eller to på assistenten hans på (ikke prøv dette hjemme, folkens), en boks som antagelig inneholder triksene i handelen og til slutt en kanin. De seks spillekortikonene, og belønningene - basert på en innsats på 2,25 per spinn - er som følger:

Symbol3x utbetaling4x utbetaling5x utbetaling
9 & 101.255.0025.00
J & Q2.506.2537.50
K & A3.757.5050.00
Låst boks6.2512.50125.00
Knivmål7.5025.00150.00
Mystery Safe8.7537.50175.00
Kanin10.0050.00200.00

Rabbit in the Hat funksjoner og symboler

Rabbit in the Hat automaten er annerledes ved at den har fire "magiske hatter", og hver av dem er ansvarlig for å utløse tittelens største og beste pengepremier. Det finnes ingen scattersymbol, mens wild-symbolet - som ser ut som en vanlig topphatt for å unngå forvirring - skaper bare vinnerkombinasjoner når det erstatter spillets grunnikoner. Men angående de magiske hatterne... Hver har sin egen karakteristikk og vises først og fremst på hjul fem, før man hopper et hjul til venstre med hvert spinn. For å få fatt i deres tilknyttede bounty må du avsløre en wild før hatten forsvinner av skjermen. Disse belønningene er:

  • Wild hjul: opptil tre hjul vil ha utvidet wilds - perfekt for å samle noen fantastiske priser.
  • Cash: ganske enkelt, Cash Magic Hat belønner spillere med en tilfeldig pengepremie umiddelbart.
  • Gratisspinn: her blir ti gratisspinn utdelt og spilt med et nytt sett med regler (mer på det nedenfor).
  • ?: mysterieprisen. Land denne hatten og du vil bli tildelt en av de tre bonusene som er skissert ovenfor.

Gratisspinnene er hvor magien egentlig skjer i Rabbit in the Hat spilleautomaten. Hver tur begynner med en lue som ligger over hjulene dine, og hver gang du lander Gratisspinn magic-hatten, vil ytterligere ti freebies bli lagt til ditt tildelte antall svinger. Du kan samle opp til 50 til enhver tid. Den virkelige skjønnheten i gratisspinn runden? Det må være toppprisen tilgjengelig: et knelvende 450.000! Med gratisspinn, tilfeldige pengepremier og mysteriumbonuser har magikerne på Microgaming virkelig trukket en kanin ut av hatten med dette online-sporet.

Del denne Rabbit in the Hat vurderingen i dag!
  • Minimum innsats: 0.02
  • Maksimum innsats: 3
  • Gevinstlinjer: 15
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.02
  • Max innsats per linje: 0.2
  • Minimum innsats: 0.25
  • Maksimum innsats: 25
  • Gevinstlinjer: 25
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.01
  • Max innsats per linje: 25
Mermaids Millions
Spill nå
  • Minimum innsats: 0.01
  • Maksimum innsats: 75
  • Gevinstlinjer: 15
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.01
  • Max innsats per linje: 5
  • Minimum innsats: 0.5
  • Maksimum innsats: 50
  • Gevinstlinjer: 243
  • Hjul: 5
  • Minimum innsats: 0.05
  • Maksimum innsats: 100
  • Gevinstlinjer: 25
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.01
  • Max innsats per linje: 1000
  • Max mynter per linje: 5
Rugby Star
Spill nå
  • Minimum innsats: 0.5
  • Maksimum innsats: 50
  • Gevinstlinjer: 243
  • Hjul: 5
  • Minimum innsats: 0.5
  • Maksimum innsats: 50
  • Gevinstlinjer: 243
  • Hjul: 5
  • Minimum innsats: 0.5
  • Maksimum innsats: 50
  • Gevinstlinjer: 243
  • Hjul: 5
Win Sum Dim Sum
Spill nå
  • Minimum innsats: 0.01
  • Maksimum innsats: 22.5
  • Gevinstlinjer: 9
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.01
  • Max innsats per linje: 2.5
arrow-rightgames-plushamburger-menuhomeAsset 1newsletterplay-buttonreview-featuresite-typestartag-exittickwhite-menu-star