Frankenslot's Monster

Betsoft
  • Betsoft

Intro

Betsoft har latt seg inspirere av temaet Frankenstein og laget et spill basert helt på den beryktede skapningen. Dette er spilleautomaten Frankenslot's Monster. Med fem hjul og 20 betalingslinjer er den fullpakket av funksjoner og utbetalingspotensial (for ikke å nevne at den er så godt utformet at den faktisk kan gi deg grøssinger - spill det gratis nedenfor hvis du er modig nok).

Frankenslot's Monster Skjermbilde 1
Frankenslot's Monster Skjermbilde 2
Frankenslot's Monster Skjermbilde 3
Frankenslot's Monster Skjermbilde 4

Frankenslot's Monster høydepunkt

  • Minimum innsats: 0.02
  • Maksimum innsats: 100
  • Gevinstlinjer: 20
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.02
  • Max innsats per linje: 1
  • Min mynter per linje: 1
  • Max mynter per linje: 5
NorskeAutomater sikkerhetsgaranti

Brukere kan være trygge på at NorskeAutomater vil kun vise frem og anbefale nettcasinoer av høyeste kvalitet. Vi har helt klart lært en ting eller to etter over et tiår i bransjen for pengespill på nettet, og vi tar med oss denne erfaringen om hvordan spillindustrien fungerer når vi skriver våre vurderinger.

Du må være 18+ for å spille denne demoen

Du må være minst 18 år for å spille noe gambling relatert på denne siden

Jeg er over 18

Jeg er for ung

Vennligst snu mobilen for å spille demoen

Om automatspillet Frankenslot's Monster

Det mangler ikke på en engasjerende historie i denne nettautomaten! Frankenslot's Monster går inn i det mørke og svakt opplyste laboratoriet til den fiktive karakteren Victor Frankenstein, som nå kaller seg Frankenslot - og han er en veldig gal professor. Mellom hans mystiske eksperimenter på forfallende kropper, ser det ut til at han har kommet på den lyse ideen om å skape noe virkelig grotesk - Frankenslot's Monster. Ikke bare det, han har også bundet den skremmende skapningen til en skitten gammel madrass, mens han spinner de vitenskapelige hjulene sine og utfører eksperimenter.

Spillet tar deg med dypt inn i den mørke, fuktige, skumle laben til Frankenslot, med grafikk og farger som har blitt utformet for å skape en strålende grotesk atmosfære - en vinner hvis du er fan av skrekk eller elsker Frankenstein-boken av Mary Shelley. Spillets design inkluderer et veldig livlig hjul, fullt av ikoner som Frankenslot, monsteret, en fullmåne, monsterets øyeeple, en lampe fra laboratoriet, og klassiske spillkortikoner. Den gotiske spenningen blir komplett med Scatter-symboler for gratisspinn, andre interaktive bonusfunksjoner og Wild-symboler. Med en tilbakebetalinsprosent på 96,8 % er du sikret solide utbetalinger også.

Frankenslot's Monster symboler, funksjoner og spesialer

alle de 20 linjene fra 0,20 til 100, og den har en maks jackpot på opp til 100.000. Spillet er fylt opp av et stort antall ikoner og kombinasjoner i hovedspillet - pluss noen fine bonusfunksjoner:

Symbol3x utbetaling4x utbetaling5x utbetaling
Wild-symboler2005001000
Monster100250500
Frankenslot80200400
Fullmåne75150300
Monsterøye10100200
Laboratorielampe3075150
A, K, Q, J og 10 utbetaler fra 5x til 100x.
Scatterbonus med gratisspinn
Tre Scatter-symboler aktiverer åtte gratisspinn, og tre Wilds blir tilfeldig lagt til hvert spinn, som øker utbetalingspotensialet. Du får også ytterligere åtte spinn hvis tre Scatter-symboler lander på hjulene under bonusen.
Electric Lever interaktive bonusspill
Hvis du liker litt interaktivitet vil Frankenslots bonusspill være noe for deg, selv om det egentlig bare krever at du følger instinktet ditt. For å starte spillet må du få tre Scatter-symboler på hjulene - dette aktiverer en skjerm med Frankenslots elektriske panel og skremte monster. Din utfordring er å trekke i spaken for å gi støt til det stakkars beistet, og så få en tilfeldig belønning. Vi er ikke sikre på om brutal behandling av monstre burde tolereres, men med 25x-multiplikatorer, foreslår vi at du holder det for deg selv.
Double-up Gamble-funksjonen
En ekstra detalj i Frankenslot's Monster er "Gamble"-knappen under hjulene. Den lar deg ta en 50:50 sjanse på å doble gevinstene dine. Du kan fortsette å trykke til du ryker, eller ta ut pengene. Det er morsomt og noen ganger innbringende - men kan også gi deg ingenting på et vinnende spinn.

Den skumle dommen: Frankenslot's Monster-automaten er en fin vri på klassikeren Frankenstein - sannsynligvis en vinner hvis dette er din greie. Med sin spillbarhet og brede innsatsspenn, har den nok basegevinster, jackpotstyrke og bonuser til å bringe hvem som helst sin kjærlighet for gambling tilbake fra de døde.

Del denne Frankenslot's Monster vurderingen i dag!
  • Minimum innsats: 0.02
  • Maksimum innsats: 150
  • Gevinstlinjer: 30
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.02
  • Max innsats per linje: 1
  • Min mynter per linje: 1
  • Max mynter per linje: 5
  • Minimum innsats: 0.02
  • Maksimum innsats: 75
  • Gevinstlinjer: 30
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.02
  • Max innsats per linje: 1
  • Min mynter per linje: 1
  • Max mynter per linje: 5
  • Minimum innsats: 0.02
  • Maksimum innsats: 150
  • Gevinstlinjer: 30
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.02
  • Max innsats per linje: 1
  • Min mynter per linje: 1
  • Max mynter per linje: 5
  • Minimum innsats: 0.6
  • Maksimum innsats: 150
  • Minimum innsats: 0.8
  • Maksimum innsats: 200
  • Gevinstlinjer: 40
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.02
  • Max innsats per linje: 1
  • Min mynter per linje: 1
  • Max mynter per linje: 5
  • Minimum innsats: 0.02
  • Maksimum innsats: 150
  • Gevinstlinjer: 30
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.02
  • Max innsats per linje: 1
  • Min mynter per linje: 1
  • Max mynter per linje: 5
  • Minimum innsats: 0.02
  • Maksimum innsats: 75
Treasure Room
Spill nå
  • Minimum innsats: 0.02
  • Maksimum innsats: 100
  • Gevinstlinjer: 20
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.02
  • Max innsats per linje: 1
  • Min mynter per linje: 1
  • Max mynter per linje: 5
  • Minimum innsats: 0.02
  • Maksimum innsats: 100
  • Gevinstlinjer: 20
  • Hjul: 5
  • Min. innsats per linje: 0.02
  • Max innsats per linje: 1
  • Min mynter per linje: 1
  • Max mynter per linje: 5
arrow-rightgames-plushamburger-menuhomeAsset 1newsletterplay-buttonreview-featuresite-typestartag-exittickwhite-menu-star